9 טיפים שיעזרו לך להעריך את חייך יותר

היום אני מביא לך 9 טיפים כיצד להעריך ולהעריך יותר את חייך
מסיבה זו, היום אני מביא לך 9 טיפים כיצד להעריך ולהעריך יותר את חייך.

חיפוש אחר איך להיות מאושרים ולהרגיש טוב עם עצמנו ועם החיים שאנו מנהלים היא משימה שרבים מאיתנו עדיין לא הגשים. הנחיה בסיסית, כמו צעד ראשון, על מנת לעשות זאת היא הבאה: יש צורך ללמוד כיצד להכיר את עצמנו במלואה ולדעת כיצד אנו רוצים לחיות את החיים.

הרגעים שבהם אנו מתעמתים עם הפחד שלנו הם כאשר אנו מוצאים את עצמנו הכי קרובים למודע שלנו, ההבנה האישית הזו שמאפשרת לנו לדעת מה אנחנו מעריכים ומה לא, מה אנחנו רוצים שיקרה ושאנחנו, כבני אדם, מחפשים פנימיות העשרה.

הרגע שבו אתה כנה עם עצמך הוא כאשר תגיע לשיא הרגשי שלך, על ידי הקשבה ללב שלך ולרצונות המבריקים ביותר שלך, לחלומות שלך ולמטרות שלך לחיים. זה כאשר אתה יודע "מה אתה רוצה" ובעיקר איך אתה רוצה להשיג את זה.

כולנו יודעים בלב ליבנו כמה החיים הם נפלאים, במיוחד כשאנחנו מאושרים ואנו שואפים להיות כל יום. מסיבה זו, היום אני מביא לך 9 טיפים כיצד להעריך ולהעריך יותר את חייך.

הם קווים מנחים פשוטים המאפשרים לך לשנות בעדינות את האופן שבו אתה חי את חייך ותופס את העולם.

מהם 9 הטיפים להערכת חייך יותר?

1. תזונה מאוזנת.

כמעט כל המחלות הנוכחיות נגרמות מתזונה לקויה , ומקורן גם מעודף משקל: סוכרת, בעיות בעצמות, סיכון להתקף לב או בעיות במחזור הדם הן הנפוצות ביותר.

2. הישאר בכושר.

להיות במצב גופני טוב חשוב ביותר, באופן שווה לגוף ולנפש. זה מאפשר לנו להרגיש מאוזנים עם עצמנו ו"לאהוב את עצמנו", מה שגורם לנו להיות הרבה יותר מודעים ויכולים להעריך תחום רחב יותר ממה שסביבנו כעת. לשם כך, פעילות גופנית סדירה עוזרת לנו לדאוג ולשמור על משקל גוף מאוזן ולהגן על המערכת החיסונית שלנו. זה גם מאפשר לך לשחרר את האנרגיה העודפת שהצטברה מהיום שעלולה להפוך לחרדה, דיכאון או מתח.

3. לחיות אורח חיים בריא.

אורח החיים מקושר ונגזר מדרך ההוויה שלנו, מהאופן שבו אנו רוצים להתמודד עם הבעיות שלנו והאופן שבו אנו מתמודדים עם מערכות היחסים האישיות שלנו. כל זה גורם לנו להרגיש כך או אחרת. לכן חשוב להחליט איך אנחנו רוצים לחיות, ולראות את אורח החיים שמתאים לנו: לעשות דברים במהירות ובלחץ או לקחת את הזמן ולעשות דברים בקצב בריא שמאפשר לנו ליהנות גם מעצמנו ומהאנשים מסביב. לנו.

4. תן את הטוב ביותר שיש לך.

לא הגענו לחיים האלה כדי להיות קדושים או כדי להצליח בהכרח. הדבר היחיד שכתוב הוא שמה שאתה יכול להשיג ומה אתה לא יכול בחיים האלה תלוי מאוד במאמץ שאתה משקיע וכמה אתה מאמין בעצמך. אם אתה נותן את הטוב ביותר שיש לך בכל מה שאתה עושה, תתחיל למשוך חיוביות.

מהם 9 הטיפים להערכת חייך יותר
מהם 9 הטיפים להערכת חייך יותר?

החיים נותנים לך את מה שאתה נותן להם וכשתהיה מוכן בלב פתוח ותעז לתת אותו בדאגה ובחיבה, תקבל את מתנת האושר, האופטימיות ואהבת אמת. בדרך זו, תמשוך הזדמנויות רבות. אם תתמקדו בשלילי, תבנו מחסומים שיעוורו אתכם ולא יתנו לכם לראות מעבר לעצמכם.

5. אל תגביל את המחשבות שלך.

כולנו ייחודיים ומסוגלים להפליא. יש משפט נהדר שאני אוהב להשתמש בו: "אם אתה מסוגל לחלום את זה, זה בגלל שהגוף שלך מסוגל לעשות את זה."

פעמים רבות, אנו מגבילים את עצמנו שלא בצדק. ללמוד להיות מודעים למחשבות השליליות שלנו הוא תרגיל הכרחי. כולנו מסוגלים לעשות מה שאנחנו רוצים, עלינו רק להיפתח ולהאמין בעצמנו. הדבר החשוב ביותר הוא לעולם, לעולם לא להפסיק לנסות. רק ניסיון יביא לך הפתעות גדולות.

6. דאגו להערכה העצמית שלכם.

נכון שהחינוך שאנו מקבלים לא עוזר לנו לדאוג לעצמנו ולאהוב את עצמנו. כשאנחנו ילדים, אנחנו הרבה יותר מוגנים ולמעשה לא מפחדים מכלום.

אני מזמין אותך לעשות רשימה כנה של מה שהיית מעז לעשות כשהיית ילד, אבל עכשיו בתור מבוגר לא היית עושה זאת, כדי שתוכל להיות יותר מודע לכך. חשוב שלא תקבע עבור מי אתה או בגלל אחרים , או תפחד ממבוכה. בסופו של דבר, זה החיים שלך, ולכל אדם יש את הערכים והדרכים שלו לראות דברים. מה אתה מרוויח מכך שלא תתקבל? אתה תרגיש מאושר מכך שהעזת לעשות משהו. אז, העז את עצמך ועשה זאת.

7. אל תיצמדו לעבר.

זה נורמלי שעם הזמן שחולף, הגוף שלך גורר איתו משקל רגשי של כל הרגעים הרעים שלימדו אותך הרבה דברים במצבים רבים ושונים, שכיום אתה מסוגל להתמודד איתם. אבל אתה לא צריך כל הזמן לפנות לרגעים האלה. לשחרר אותם חשוב מאוד לצמיחה פנימית. אל תחיה עם טעויות העבר. אהבו את עצמכם, קבלו את הטעויות הללו ותראו אותן כחוויות שיאפשרו לכם להשתפר בעתיד.

8. אל תהיה תלוי באחרים.

העיקרון הראשון ליהנות מחיים פשוטים ומאושרים להפליא הוא להרגיש טוב עם עצמך בבדידות. בני אדם נהדרים במובנים רבים, ובמיוחד בהיותם חברתיים. אבל חשוב להיות מודעים לעובדה שבתוך לימוד החיים, להיות מאושר מעצמך קודם כל יאפשר לך להיות מאושר עם אחרים.

זה מדהים לחלוק את חייך עם אנשים אחרים, אבל אם יום אחד מערכת יחסים תסתיים, אתה אמור להיות מסוגל להמשיך הלאה. האדם היחיד שאתה יודע שאתה תמיד תהיה איתו הוא עצמך.

9. איזון הגוף והנפש שלך.

יש צורך להרגיש טוב עם עצמך ולהיות עקבי במעשיך. אם תגיע לאיזון בין הגוף והנפש, תחיה חיים בריאים יותר ותוכל לחלוק את מיטב ליבך ועצמך עם אחרים.

ספר לנו איך אתה מרגיש אם תחליט ליישם את העצות האלה, ושתף את הרגשות החיוביים שלך. יש תקופות בהן איננו מודעים לכך שבצעדים קטנים נוכל להשיג דברים גדולים ולהגיע למקומות בהם אנו רוצים להיות. להניע את עצמך לשמוח. מגיע לך!