חברים שמתחבקים חזק ונושמים איתנו דרך החיים

אבל עכשיו אני יכול להגיד שאני יודע על חברים שמתחבקים חזק כדי שהעולם נושם איתי
ואני גם לא יודע איזה סוג של חברים אולי יש לאנשים אחרים, אבל עכשיו אני יכול להגיד שאני יודע על חברים שמתחבקים חזק כדי שהעולם נושם איתי.

אני לא יודע איך הם הגיעו אליי. אני רק יודע שהם עשו הכל בבת אחת, וכשפחות ציפיתי שהם יגרמו לי להרגיש כל כך בר מזל שיש להם אותם לצידי. הם התקרבו אליי וחיכו כמה שצריך כדי לא לעזוב שוב.

ואני גם לא יודע איזה סוג של חברים אולי יש לאנשים אחרים, אבל עכשיו אני יכול להגיד שאני יודע על חברים שמתחבקים חזק כדי שהעולם נושם איתי. מסיבה זו, אם זה קרה אי פעם גם לך, אני ממליץ לך להיאחז באותם אנשים בחייך, כי אני בטוח שמגיע להם הכל.

"לברוח. מכל דבר ומכולם. וכשאתה חושב שאתה מספיק רחוק, תחשוב על מי היית רוצה שיהיה איתך שם. כך אני יודע מי חשוב בחיי".

-בעילום שם-

החברים שלי לימדו אותי הרבה דברים בלי לדעת את זה, ואולי אחד הדברים החשובים ביותר הוא שבזכותם, הבנתי שלתת הזדמנות לדברים להתסדר עם הזמן יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר שלך.

לדוגמה, אני מתכוון לכמה נקודות בחיינו שבהן כל האכזבות מאלצות אותנו להיסגר ולגרום לנו לחשוב ששאר העולם עשוי להיות כמו האנשים שפגעו בנו. זה אז החברים שלך יהיו שם כדי להראות לך שאתה טועה.

הם יראו לך שהאנשים הכי טובים שיכולים להיות בחיים שלך יהיו אלה שבאמת רוצים להישאר לצידך. החברים שלך יהיו שם, לא משנה מה יקרה, מבלי לשפוט אותך, פשוט לכבד את כל מה שאתה מחליט לעשות. הם יהיו הכתף שלך לבכות עליה בימים הרעים והדחיפה החזקה בגב כשאתה נע לאט מדי.

אני חייב לחברים שלי חצי ממי שאני: על שנתנו לי לגדול ועל כך שהשלמתי את הצמיחה שלי. באותם רגעים מרכזיים בחיי, במיוחד ברגעים הרעים, הם היו החיוך שלי.

כך אני יודע מי חשוב בחיי"
כך אני יודע מי חשוב בחיי".

כולנו יודעים שהשמש תמיד תזרח, אבל אנחנו מעריכים אותה יותר כשירד גשם מראש. אותו דבר קורה עם אנשים. החברים שלי הופיעו בזמן כדי להיות השמש כשירד גשם הכי חזק ואני יודע שלעולם לא אשכח את זה, גם אם כן.

בטח גם לך הייתה את ההרגשה הזו לדעת שלא משנה מה יקרה, יהיה מישהו לצידך שיידע להצחיק אותך. זה לא משנה כמה זמן או מרחק עשוי להיות ביניכם: קרוב או רחוק, האדם הזה תמיד הולך לצידך בכל מקום שאליו אתה הולך ותמיד יעשה הכל כדי להאיר את היום שלך.

"לפעמים נדרשות רק 56 שניות של אינטראקציה פנים אל פנים כדי להאיר את היום של מישהו שנמצא קילומטרים משם. ולכולנו יש 56 שניות פנויות".

-בעילום שם-

כי אתה מחבק אותי ואני שוב אני עצמי

אני לא יכול לאבד אותם. הם החברים האמיתיים שלי: הם חוגגים את האושר שלי, הם מתגברים איתי על עצב, הם מקשיבים בכל פעם שאני לא רוצה לדבר, והם מדברים בכל פעם שאני לא רוצה להקשיב לעצמי.

הם נותנים לי עצות בזמנים הכי נוחים, הם מלמדים אותי לראות את הצד הטוב של הדברים ולהסתכל עליהם מנקודת מבט אחרת. הם החבר שאני צריך כשאני רוצה לעשות משהו בלתי נשכח, כשהקור קר מדי, או כשאני רק רוצה ליהנות מהחיים.

החיים שלך הם יותר חיים כשהחברים שלך מחבקים אותך. אנחנו חוזרים להיות עצמנו כשאיבדנו את עצמנו ומישהו כמוהם אומר לנו: "אתה אתה, אתה ממשיך להיות אתה". רק איתם נוכל לנשום ורק בזכותם תמיד יש סיבה להמשיך ליהנות מחיי היום יום שלנו.

"מה שאני אוהב כששני אנשים עוזרים זה לזה באופן חסר אנוכיות הוא חוסר הוודאות שבסוף לא יודעים מי היה בר מזל לדעת מי."

-בעילום שם-