אהבה פירושה לרצות להיות ביחד

אהבה פירושה לרצות להיות ביחד
אהבה פירושה לרצות להיות ביחד.

אלה שמחפשים אותך ממניעים נסתרים לא ראויים לך. העניין האמיתי שלהם הוא לא אתה כאדם, אלא מה שהם יכולים להוציא ממך. בעיניהם אתה אמצעי למטרה, לא מטרה בפני עצמה. הם ימצאו אלף ואחת דרכים להשיג את מה שהם רוצים, וכשהם יצליחו סוף סוף תהיו עוד אדם אחד ברשימה שלהם. מגיע לך כל כך הרבה יותר, מגיע לך אהבת אמת. אהבה פירושה לרצות להיות ביחד.

מישהו שבאמת אוהב אותך לא צריך אותך, הוא מעדיף אותך. הם לא בוחרים בך רק כדי להשתמש בך לתועלתם האישית, אלא כדי לחלוק את זמנם ולפתוח את ליבם אליך. העיניים והמעשים שלהם מסגירים אותם. אהבה כנה ורגשות ברורים וניתן להרגיש אותם.

בוא נחקור את ההבדל בין מישהו שאוהב אותך מתוך אינטרס אישי לבין מישהו שאוהב אותך כי הוא באמת אוהב אותך.

אהבה אמיתית נטולת צורך ואינטרס אישי

במקום בו קיימת אהבה, יש יותר מאינטרס עצמי: יש עניין משותף. במקום להיות נזקקים, האהבה נותנת לנו את הרצון והרצון לצמוד פעלים ברבים. אדם שבאמת אוהב אותך בוחר בך כפי שאתה ומקבל עליך הכל, התכונות הטובות והרעות. אדם שבאמת אוהב אותך משתדל במיוחד לאהוב אפילו את הפגמים שלך.

בסופו של יום, מישהו שבאמת אכפת לו ממך לא דואג לגבי השעה ביום שאתה מתקשר אליו או למספר הפעמים שאתה מתראה, הוא פשוט שם בשבילך. הם מכירים אותך והם יודעים שגם כשאתה מחייך, מבפנים אתה עלול להתפרק. הכוונה היחידה שלהם היא לעזור לך להרכיב את החלקים בחזרה.

אדם שמרגיש אליך אהבה אמיתית מראה לך את רגשותיו בפעולות קטנות, מבלי לצפות לשום דבר בתמורה. הם אינם מונעים על ידי אינטרס אישי, אלא על ידי הרווחה שהם מרגישים כשהם גורמים לך לחייך או עוטפים אותך בחיבוק. וגם כשאתה כועס, הם ינסו להבין אותך למרות שהם מאמינים שאתה לא תמיד צודק כי הם שמים את מערכת היחסים שלך מעל ריבים קטנים.

אדם שבאמת אוהב אותך רוצה להגדיל את האושר שלך.

אדם המונע מאינטרס מאמין שנתינה משמעה תמיד לקבל, ויפעל בהתאם. הם יתנו לך משהו, אבל בתמורה, הם מצפים למשהו בתמורה. אם לא תגיב בעין, הם יזכירו לך ויעלו את כל מה שעשו עבורך.
זו לא אהבה, זה שימוש באחרים לטובתו האישית. אדם שנמצא איתך מתוך אינטרס אישי פשוט מסווה את האנוכיות שלו, ולא יהסס להשתמש בסחיטה רגשית כדי להשיג את מבוקשו. חשוב להיות מודעים ולפקוח עיניים. זו הדרך היחידה לא להיות עבד לרצונם ולרצונותיהם.

מי שנותן לך את הזמן שלו, נותן לך חיים

אדם שבאמת אוהב אותך משתדל במיוחד לאהוב אפילו את הפגמים שלך
אדם שבאמת אוהב אותך משתדל במיוחד לאהוב אפילו את הפגמים שלך.

המתנה הכי יפה שאדם יכול לתת היא לחלוק איתך את הזמן שלו. הם נותנים לך את הדקות, השעות והשניות שלהם ובתורם, חלק מהחיים שלהם. מי שאוהב אותך יודע זאת היטב.

קפה בשעות הלילה המאוחרות, ביקורים מהירים בהפסקה בעבודה, שיחה או הודעת "בוקר טוב" בוואטסאפ... כל אלו הן פעולות המעידות על חיבה והערכה מצד מי שמבצע אותן.

האדם שנותן לך את הזמן שלו נותן לך חלק מהחיים שלו פשוט כי הוא אוהב אותך, בלי לצפות לתמורה. הם עושים את זה בגלל שהם רוצים ובגלל שאתה נמצא ברשימת העדיפויות שלהם ושל האנשים שהם דואגים להם. מספיקה דקה אחת כדי שתדע שאתה חשוב לו או לה. אפילו כמה שניות יכולות להספיק כדי להשאיר חותם בל יימחה על הלב שלך אם השניות האלה מלאות במשמעות.

"יש אנשים קסומים, נשבע לך. ראיתי אותם.

אתה יכול למצוא אותם מסתתרים בפינות כדור הארץ. הם מחופשים לנורמליים והמומחיות שלהם משתלבת, מנסים להתנהג כמו כולם. לכן לפעמים קשה למצוא אותם, אבל כשמגלים אותם אין דרך חזרה.

לעולם לא תוכל לשכוח אותם.

אל תספר לאף אחד, כי הם אומרים שהקסם שלהם כל כך חזק שאם הוא נוגע בך פעם אחת, הוא מחזיק אותך לנצח".

-בעילום שם-

האדם שבאמת אוהב אותך רוצה לחלוק איתך את הזמן שלו. יהיה לו נוח ורגוע לבלות איתך. מי שעושה את זה מתוך אינטרס ירגיש שהוא מבזבז את זמנו, ולכן הוא לא תמיד יהיה זמין.

היו עם אלה שמוסיפים לחייכם, לא עם אלה שמפחיתים

מישהו שבאמת אוהב אותך מוסיף לחיים שלך, ומישהו שאוהב אותך רק מתוך אינטרס ייקח לך מהחיים. מי שפועל לטובתו, מסתכן בסופו של דבר לבד.

נסו להקיף את עצמכם באלה שאוהבים לבלות אתכם, גם אם אתם רק מפטפטים על הספה. הרחיק את עצמך מאלה שמתקשרים אליך רק כשהם צריכים אותך.

החיים מלאים באנשים נפלאים, וגם כאלה שעדיין לא הצליחו להתעורר ולחוש מה יכולה להעניק להם אהבה והערכה לזולת. אבל יש לך את הכוח לבחור עם מי יש לך מערכות יחסים. אל תשכח שהאדם שבאמת מעריך אותך מציע את עצמו מבלי לדרוש ממך דבר. הם נותנים, הם לא מבקשים. הם מעריכים אותך, הם לא הורסים אותך. מישהו שבאמת אוהב אותך לא רק אומר את זה, הוא גם מראה את זה.