התמוטטות תקשורת בזוגיות

דרך בטוחה אחת להבטיח התמוטטות תקשורת בזוגיות היא כאשר אחד מבני הזוג מדבר ללא הרף אך אינו מקשיב
יתר על כן, דרך בטוחה אחת להבטיח התמוטטות תקשורת בזוגיות היא כאשר אחד מבני הזוג מדבר ללא הרף אך אינו מקשיב.
התמוטטות תקשורת היא אחד הדברים הגרועים ביותר שיכולים לקרות לזוג. מסיבה זו, לעיתים יש צורך בהתערבות ישירה כדי לשנות דינמיקה מסוימת של מערכת היחסים כך שהיא לא תתפרק לחלוטין.

כשם שיש דרכים לשפר ולהעשיר את האופן שבו בני הזוג מתקשרים זה עם זה, ישנן גם דרכים לפרק אותו. זו בעיה רצינית מכיוון שתקשורת היא אחד מעמודי התווך העיקריים של מערכת יחסים. ואכן, אם הדיאלוג בין בני זוג אינו קל ומשמעותי, צפויות להופיע בעיות גם בתחומים אחרים במערכת היחסים.

מערכת יחסים מורכבת בעיקר משיחה. אהבה מתמשכת היא למעשה דיאלוגים עשירים שמתפרסים לאורך זמן. עם זאת, אם הקשר נחלש והתקשורת מתקלקלת, האהבה בדרך כלל מגיעה לסיומה.

כאשר מתקיים דיאלוג כנה ואוהב בין בני זוג, הם מסוגלים לפתור כל בעיה שעלולה להתעורר. מצד שני, אם הם מציבים מחסומים ולא מביעים את רגשותיהם, הבעיות הקטנות ביותר עלולות להפוך לעצומות. להלן שלוש מההתנהגויות הנפוצות ביותר המובילות להתמוטטות תקשורת בזוג.

"מערכת יחסים בריאה בנויה על אמון בלתי מעורער."

-בו מירשוף-

עוברים על כל פרט מיותר

יש אנשים שמדברים ללא הפסקה בדרך כלל בגלל מתח או חרדה. בזמנים אחרים, זה סוג של נרקיסיזם. מה שאנחנו יכולים לומר בוודאות הוא שהמונולוגים האינסופיים האלה כמעט אף פעם לא מרשימים. למעשה, הם די מייגעים.

יתר על כן, דרך בטוחה אחת להבטיח התמוטטות תקשורת בזוגיות היא כאשר אחד מבני הזוג מדבר ללא הרף אך אינו מקשיב. בנוסף, אנשים שעושים זאת נוטים להיכנס לפרטי פרטים מיותרים.

הקדשת זמן רב מדי לשטחי מעכב את התקשורת. למעשה, מסרים יקרי ערך נקברים תחת מפולת של מילים חסרות משמעות. במקום זאת, בן הזוג צריך להיות מעוניין לתרום לשיחה ולרצות להשאיר אותה לזרום במקום להדביק אותה לעצמו.

מדבר על בעיות אישיות עם אחרים

התמוטטות תקשורת היא אחד הדברים הגרועים ביותר שיכולים לקרות לזוג
התמוטטות תקשורת היא אחד הדברים הגרועים ביותר שיכולים לקרות לזוג.

רוב האנשים היו נבוכים אם בן הזוג שלהם ידון בבעיות האישיות שלהם עם אחרים. עם זאת, זו בעיה שכיחה מדי. מכיוון שלעתים קרובות, אנשים לא יודעים היכן עובר הגבול בין מה שהם צריכים ואסור לחלוק עם אחרים.

זה די נפוץ ששותפים לדון במצבים אישיים עם חבריהם הקרובים ביותר. עם זאת, הם צריכים להישאר חסויים בין בני הזוג.

לכן, זה נורמלי שאחד מבני הזוג ירגיש נבגד אם השני חולק מידע שהוא חש חסוי. זה משפיע לרעה על האמון שלהם בבן הזוג שלהם. כמו כן, ממש אין צורך שאנשים אחרים במשפחה ידעו מדוע לבני הזוג היה ויכוח אתמול והאם הם פתרו אותו או לא.

בנוסף, אם בן זוג חולק יותר מדי מידע על בן/בת הזוג שלו עם אחרים, זה עלול להשפיע על דעתו עליהם. למעשה, לפעמים, הם עשויים להיות מוצגים בצורה לא הוגנת ומשוחדת, במיוחד אם בן הזוג שלהם לא שולט יותר מדי במה שהם אומרים לאחרים.

משאירים את זה עד מאוחר יותר

אם לבן זוג יש בעיה שלדעתו חשובה, בן הזוג השני לעולם לא צריך להתעלם ממנו, גם אם הוא לא מחשיב אותו כחשוב.

להשאיר את זה עד מאוחר יותר אומר שהם מפנים את הגב לבן הזוג שלהם. לא תמיד קל להיות מוכן להקשיב אחרי יום עבודה קשה או כשיש דברים אחרים לעשות. אף על פי כן, אין לדחות את זו של האחר.

מי שרוצה לדבר צריך להקשיב לו. לא לתת להם תשומת לב היא דרך לנטוש אותם. מטבע הדברים, זה גורם לכאב, אבל גם לבדידות וטינה. בסופו של יום, זה באמת לא כל כך קשה לעצור ולהקשיב.

כיצד להימנע מתמוטטות תקשורת

אתה יכול לספר הרבה על זוג בדרך שבה הם מדברים אחד עם השני. כשהם מתבטאים בצורה אינטליגנטית, הם מזהים מתי לדבר ומתי לשתוק. למען האמת, הידיעה מתי לשתף, מתי לשתוק, והבחירה באיזה מידע משותף עם זרים תמיד מקלה על התקשורת. יתר על כן, תקשורת היא אחד היסודות הבסיסיים של כל מערכת יחסים.