איך למשוך מזל טוב?

בדידות אינה טובה לאנשים המחפשים "מזל טוב"
הרשו לעצמכם להיעזר: בדידות אינה טובה לאנשים המחפשים "מזל טוב".

לדברי ארתור שופנהאואר, " הגורל מערבב את הקלפים ואנחנו משחקים . " אולי קיבלת יד גרועה הפעם, אבל ללא ספק, אתה תהיה המנצח בפעם הבאה. זה נכון; כי גישה, חוכמה, ניסיון וסבלנות יכולים להיות גורמים מכריעים.

להיות בר מזל זה לא לזכות בלוטו או למלא את הגוף והבתים שלנו בתכשיטים יקרים; זה הולך הרבה יותר רחוק . הדבר שיכול לעזור לנו ל"מזל טוב" הוא לא תלתן בעל ארבעה עלים, אלא נסיעה לכיוון השגת המטרות והיעדים שלנו.

עוד אמירה פופולרית שמתאימה באופן מושלם למרדף אחרי מזל טוב
תתמידו ותצליחו: עוד אמירה פופולרית שמתאימה באופן מושלם למרדף אחרי מזל טוב.

כפי שאמר פעם הפילוסוף פרנסיס בייקון, "בעיקר, תבנית הונו של אדם נמצאת בידיו שלו." באופן דומה, אל לנו לצפות שהבעיות שלנו ייפתרו מעצמן, וגם לא לעצום עיניים ולהאמין בעיוורון שהמזל יתקן עבורנו הכל.

הרוח תמיד יכולה לנשב לטובתך, לא משנה כמה אתה מאמין אחרת. המזל הוא כמו זרע. לפי המקום שבו הוא נטוע, יהיו לו תוצאות שונות. אם נשתול אותו באדמה פורייה ומשקה אותו בקביעות, יש סיכוי גבוה יותר שהוא ינבוט כדי שניתן יהיה לקצור אותו.

אם אחרת נוטש אותו באדמה החולית, לא נשקה אותו או נשים לב אליו, זה יהיה כמעט בלתי אפשרי שמשהו טוב יצמח ממנו.

שישה סודות למזל טוב

  1. היכונו: בני המזל הם האנשים שפועלים להגשמת חלומותיהם, ולא, כפי שנהוג להאמין, אלה ש"שרביט הקסמים נגע בהם". עשה כל מה שצריך כדי להשיג את המטרות שלך, צור את הנסיבות הנכונות להשגתן, צור יעדי ביניים וכו'. אם אתה מחפש עבודה, למשל, זה לא יהיה "מזל טוב" שיכריע את עמדתך, אלא הדרך שבה אתה מקבל ראיון טוב עם חברה מעניינת. אם אתה מוכן, אתה יכול לקבל את עבודת החלומות שלך.
  2. שנה את האסטרטגיה שלך: ייתכן שיהיה צורך מדי פעם לשנות את האופן שבו אנו רואים דברים ואת הדרך שבה אנו פועלים כדי "להתמזל מזלנו". בוודאי אתה מכיר אנשים רבים, שלא משנה כמה הם מתאמצים, לא נראה שהם יכולים לשנות את גורלם. זה לא קשור למזל טוב או רע, אלא לדעת איך להתנהג נכון ולדעת את הרגע המדויק בו לשנות מסלול או כיוון. במקום לצבור כישלונות, חדש.
  3. הרשו לעצמכם להיעזר: בדידות אינה טובה לאנשים המחפשים "מזל טוב ". לפי האמרה הרווחת, זה לא בדיוק היועץ המומלץ. קיום בריתות עם אחרים, לבקש עצות ולאפשר לאחרים לשתף פעולה בפרויקטים שלך, או לפחות לתת לך את דעתם, זו גם דרך להיות בר מזל. ככל שיש יותר ידיים עוזרות, כך קל יותר להצליח בהשגת מה שאתה כל כך רוצה.
  4. צייר מסלול: כאשר אתה נוסע בדרך החיים בחיפוש אחר מזל טוב, חשוב לדעת את הכיוון המדויק שאליו לנסוע כדי לרדוף אחרי גורלך. סנקה אמר פעם, "אם אדם לא יודע לאיזה נמל מפליג, אין רוח טובה." סמן מסלול או שביל ועקוב אחריו, ויהיה קל יותר להגשים את החלומות שלך.
  5. תתמידו ותצליחו: עוד אמירה פופולרית שמתאימה באופן מושלם למרדף אחרי מזל טוב. בשלב זה הבהרנו שמזל הוא משהו שמבוקש ולא משהו שנופל מהשמים. פרויקטים שבאמת שווים את זמנכם הם ארוכים, יקרים וקשים. אם תהיו מתמידים, עובדים קשה ולא תחסכו בזמן, תוכלו להשיג כל מה שתרצו. הכינו תוכנית, ופעלו לפיה עד עצם היום הזה, והניחו את מיטב כף הרגל שלכם קדימה כדי שתוכלו להגיע למטרה הזו, כל מה שיידרש.
  6. זיהוי היתרונות החיוביים: לעתים קרובות אנו מתמקדים במה שהיינו רוצים לרכוש ולא במה שכבר יש לנו. אם אתה חושב שיש לך מזל רע, זה בגלל שלא הסתכלת סביבך. המשפחה שלך, בן הזוג שלך, העבודה שלך והבית שלך אולי לא ישר מתוך אגדה או חלום, אבל אם יש לך את כל זה, אתה יכול לראות את עצמך אדם בר מזל באמת.