חיבוק הוא שיר אהבה שנכתב על העור

חיבוק הוא שיר אהבה שנכתב על העור ששובר את כל הפחדים שלך ומבודד את כל הצער שלך
חיבוק הוא שיר אהבה שנכתב על העור ששובר את כל הפחדים שלך ומבודד את כל הצער שלך.

חיבוק הוא שיר אהבה שנכתב על העור ששובר את כל הפחדים שלך ומבודד את כל הצער שלך. זה אולי נראה כמו מחווה קטנה, אבל בכל מקרה יש לה כוח ריפוי גדול ברמה הרגשית.

בדרך כלל חיבוק משמש לאשש מחדש את הרגשות שלנו ולטפח את מערכות היחסים שלנו, גורם לנו להרגיש רצויים ואהובים במרחב החיוני ביותר שלנו. וזה שלאהוב ולהיות נאהב זה הדבר הכי יפה שיכול לקרות לנו.

יש חיבוקים שמחזירים אותנו ביחד

יש חיבוקים שיש להם את היכולת להרכיב את כל החלקים השבורים שלנו, אלה שנשברו יום אחד כשהאירועים סדקו אותנו והרסו לנו את הנשמה.

לאחר פרידות ופרידות, עלינו להיפגש שוב, להתוות את סדרי העדיפויות שלנו, להחיות חלק מת ולהשחיל מחדש את המחטים שיובילו אותנו בנתיב "החוט האדום של גורלנו".

אז כשהטירה שלנו קרסה והחיים שלנו מתפוררים, חיבוקים יוצרים מנגינות שמראות לנו שהכל בסדר ושהעולם יישאר רגוע אם ניתן לתווי אהבה להפוך לחיבוקים מתוקים מלאים ברגעי שקט.

חיבוקים הם רגעים שמזמינים אותנו להיות חלק מחלום שהתגשם

חיבוקים הם חלק מרגעים בהם האושר מוצא אותנו בצורה של חום מנחם מאדם אחר. מכיוון שלפעמים חיבוק הוא הרבה יותר חשוב ממילים, יש לו את היכולת להצעיר את החלומות שלנו ואת המוטיבציה שלנו לחיים.

השירים עליהם אנו מדברים אינם כתובים ישירות על העור, אלא מקועקעים מבפנים בדיו של כל אותם הורמונים המחזקים את הקשרים שלנו, שגורמים ללב שלנו להזרים דם, ממלא אותנו בטוהר, אהבה ונחמה. חיבוקים משמעותיים במיוחד כאשר אנו במתח או כאשר קשיי החיים הפחיתו את החשק והכוח שלנו.

מינונים של חיבה, הסיבה להתמכרות שלנו

הרווחה שאנו חווים כאשר אנו "קורבנות" של חיבוק תמיד גורמת לך לרצות עוד. אז, אנחנו מסמים את עצמנו על ידי זריקה קסומה של חיים ואהבה שלוקחת אותנו מעבר לאי הוודאות והסבל, דרך חלון שבו נוכל לקבל קצת אוויר צח ולהחיות את הגוף והנפש.

והאנשים שמחבקים אותנו... האנשים האלה תמיד יהיו שם נרדף לבית, הם פותחים את ארונות התרופות שלהם ברגע שהם צופים פצע, הם מוציאים גזה ותחבושות מכל מקום ולא חוסכים במשככי הכאבים.

לכן אנחנו כל כך מעריצים את היכולת שלנו לתת חיבוקים, כי זו דרך מדהימה להתחבר, לאחד כוחות, לנצח בכל קרב ולעזור לנו להתמודד עם מה שבא.

כי כשהם כנים, חיבוקים מסמנים יותר מאשר רגשות זמניים. הם מרכיבים מחדש ומרפאים פצעים לכל החיים, מטשטשים את הקור ומעבים את חום האהבה בין שני אנשים שאוהבים זה את זה ותמיד מוכנים לצרף את ליבם ולהתמודד עם החיים ביחד.

יש חיבוקים שמזייפים את העור ומטעינים את הלב

יש חיבוקים שמחלצים אותך מספינה טרופה, מחברים מחדש את החלקים השבורים שלך, שוברים את כל הפחדים ויוצרים יצירת אמנות עם... עוד »