הגיע הזמן להמשיך הלאה ולחטא את העצב שלך

בקיצור, אתה צריך לחטא את העצב שלך
בקיצור, אתה צריך לחטא את העצב שלך.

"נזיר בכיר ונזיר זוטר נסעו יחד. בשלב מסוים, הם הגיעו לנהר עם זרם חזק. כשהנזירים התכוננו לחצות את הנהר, הם ראו אישה צעירה ויפה מאוד מנסה גם היא לעבור. אישה צעירה שאלה אם הם יכולים לעזור לה לעבור לצד השני.

שני הנזירים הציצו זה בזה כי שניהם נשדרו לא לגעת לעולם באישה.

ואז, ללא מילה, הנזיר המבוגר הרים את האישה, נשא אותה על פני הנהר, הניח אותה בעדינות בצד השני והמשיך במסעו.

הנזיר הצעיר לא האמין למה שקרה זה עתה. לאחר שהצטרף שוב לחברו, הוא היה חסר מילים, ושעה עברה מבלי שמילה עברה ביניהם.

עברו עוד שעתיים, ואז שלוש. לבסוף, הנזיר הצעיר יותר לא יכול היה להכיל את עצמו יותר, ופלט "כנזירים, אסור לנו לאישה, איך יכולתם לשאת את האישה הזו על כתפיכם?"

הנזיר המבוגר הביט בו וענה: "אחי, הנחתי אותה בצד השני של הנהר, למה אתה עדיין נושא אותה?"

-אגדת זן-

כאשר אירוע חשוב משפיע על הערכים המהותיים ביותר שלך, אתה נוטה להגיב בהשתאות מוחלטת.

זמן להמשיך הלאה

למעשה, אתה צריך לחטא את עצמך מבפנים
למעשה, אתה צריך לחטא את עצמך מבפנים.

לפעמים, דברים מסוימים שקורים בבית או בעבודה, החברות שלך, או מערכות היחסים המשפחתיות שלך, מפרים לחלוטין את חיבתך, רגשותיך ואפילו כבודך בצורה עמוקה ביותר. אתה עלול להרגיש משותק, רדום, מרוסק או אפילו קהה. מסיבה זו, אתה נוטה לעצבן את הלב שלך כך שלא תצטרך לסבול יותר מכאבים. ואכן, כאשר אתה מרגיש שהיית קורבן לאירוע כה קטסטרופלי, הכל נוטה להתפרק . למעשה, הפחדים שלך מוגזמים, הספקות שלך נערמים, והתקווה שלך נסוגה.

אתה שוכח את האמונות שלך וכאוס שולט בתוכך. זה אומר שאתה מאבד ביטחון ובלי ביטחון, מעט נשאר. שום דבר לא אותו דבר. בהתחלה אתה מנסה לתת לזה זמן אבל זו טעות. למעשה, אין ברירה אלא לקבל פינוי מוחלט ולסדר את הבית שלך בחזרה. לכן, אתה צריך להתנער מהאבק, להיפטר מכל מה שלא מועיל לך, גם אם זה כואב, ולהימלט. נסו למצוא דרך חדשה נקייה ומוארת שתרחיק אתכם מכל הכאוס הזה.

בקיצור, אתה צריך לחטא את העצב שלך. זה הזמן להמשיך הלאה. אלטרנטיבה אחרת תהיה להמשיך באותו אופן, כאילו כלום לא קרה, בלי לדבר או לחשוב על הדברים. עם זאת, במקרה זה, הרגשות והמחשבות המודחקים שלך יצטברו בסופו של דבר כעס וטינה עד שתסבול אסון מוחלט נוסף, פנימי או חיצוני.

זה הכרחי לחלוטין לאסוף את הפסולת ולבצע סוג של ניקוי קטרטי. למעשה, אתה צריך לחטא את עצמך מבפנים. על ידי כך, תוכל להסתכל על הסבל שלך בצורה בריאה. אתה צריך גם לכבד את המצפון שלך וגם את מצפונם של אלה שהביאו אותך לסף אסון. זה בגלל שרק על ידי הזמנת הכאוס אתה תשכח את הפחדים שלך. אכן, כל אי הוודאות וחוסר האמון שלך ייעלמו. לבסוף, למרות שלא תוכל למחוק את הזיכרונות שלך, לפחות לא יהיה להם יותר את הכוח לפגוע בך.