6 טיפים שיעזרו לך לצאת מהשגרה שלך

מגיע לך להיות מאושר ולהיות מסוגל לצאת מהשגרה שלך מדי פעם
מגיע לך להיות מאושר ולהיות מסוגל לצאת מהשגרה שלך מדי פעם.

האם אי פעם התלוננת שאתה פשוט לא יכול לצאת מהשגרה שלך? השעות האינסופיות של עבודה, לחץ, מעט זמן פנוי ובעיות אישיות חזקות מהרצון שלך לשנות.

איך אתה מסתדר עם ההחלטות שקיבלת בתחילת השנה? חלקם עשויים להימשך עד האביב, אבל כמעט אף אחד מהם לא יגיע לקיץ. זה נובע בחלקו מהתחושה המומה שיש לך בכל לילה כשאתה הולך לישון. זה מונע ממך לפעול באומץ, זה לא מאושר, וזה מונע ממך לקבל את השלווה שאתה כל כך חושק בו.

אנחנו לא צריכים להסתפק ביומיום. מגיע לך להיות מאושר ולהיות מסוגל לצאת מהשגרה שלך מדי פעם. ואם אתה חושב שהמצב שלך לעולם לא ישתנה, זה פשוט לא נכון. יש לנו את הכוח לעשות משהו נפלא מחיינו.

למרות שזה בהחלט קשה, השארת מאחור את הלחץ והעומס שלנו היא באמת מטרה ברת השגה. אנחנו רק צריכים להיות גמישים, עם הרצון לארגן את חיינו ועם הרצון להתחיל לפעול.

6 טיפים לצאת מהשגרה שלנו

מצא זמן לעצמך

למצוא זמן לעצמנו לרוב קל יותר לומר מאשר לעשות. לשבת לקרוא ספר, לצפות בסרט או לשתות משקה עם חברים נדחפת לעתים קרובות ללהבה האחורית. זה מאוד נורמלי שההתחייבויות היומיומיות שלך תופסות כמעט את כל תשומת הלב שלך. לכן אתה צריך להתאמץ אם אתה רוצה לצאת מהשגרה שלך. אף אחד אחר לא יעשה את העבודה בשבילך. זה אתה בעל הכוח על האושר שלך.

"אם אתה חושב שהרפתקה מסוכנת, נסה שגרה. זה קטלני"

-פאולו קואלו-

תכנן טיול למקום חדש

אנחנו תמיד מוציאים כסף על דברים מיותרים, אז למה לא להשקיע בטיול או שניים בשנה במקום? אתה לא צריך ללכת לצד השני של העולם אם אין לך כסף לעשות זאת. פשוט תכנן חופשה למקום סמוך שמעולם לא היית בו.

אם אתה יכול, נסה ללכת עם חבר כי חוויות משותפות הן תמיד מהנות שבעתיים. וכמובן, אל תשכח לקחת את המצלמה שלך.

תעשה משהו מטורף

מי מעולם לא שקל לעשות משהו מטורף בשלב מסוים בחייו? הוסף קצת התרגשות לחיים שלך ותהיה מאושר יותר כתוצאה מכך. קנה כרטיס למקום עם שם בלתי ניתן לבטא, קנה את הג'רזי היקר שאתה כל כך אוהב, צבע את השיער שלך בצבע שתמיד רצית.

לצאת מהשגרה שלך יכול להיות קל מאוד אם רק נשתמש בדמיון שלנו. החיים קצרים מכדי לחשוב על מה שאנשים אחרים יגידו. אם לא תעשה את זה עכשיו, לעולם לא תעשה את זה. קח את הצעד - לעולם לא תרצה לחזור אחורה!

שמור על קשר עם הטבע

טיפים לצאת מהשגרה שלנו
טיפים לצאת מהשגרה שלנו.

להיות בקשר עם הטבע חשוב מאוד. יציאה לטיולים בארץ, על החוף, או אולי אפילו בהרים, טובה מאוד למערכות הנשימה והלב וכלי הדם שלך. בנוסף, נשימה של אוויר צח היא דרך טובה להירגע ולשכוח מהבעיות שלך.

אם אפשר, נסה לצאת לריצה או לטייל במשך שלושים דקות ביום. בקרוב תתחילו להבחין בהבדל, וזה גם יעזור לחזק את המפרקים. השינויים הגופניים הקטנים הללו ירחיקו בעיות כמו השמנת יתר.

שנה את לוח הזמנים שלך

פעולה פשוטה כמו שינוי לוח הזמנים שלך יכולה למעשה לעשות הבדל עצום. הגוף שלך רגיל לשגרה שלך, ולכן כשאתה מבצע שינויים קטנים, המוח שלך רואה בהם שינויים מסיביים.

השינויים הזעירים האלה עשויים לכלול יציאה למסלול אחר הביתה מהעבודה, ארוחה חולקת עם חבר שלא ראיתם הרבה זמן, הגעה לביקור פתע אצל ההורים או פשוט ללכת לישון שעה לאחר מכן. הדברים הקטנים האלה יכולים להשפיע מאוד על המוח שלך - לטובה.

נהלו יומן

כתיבה ביומן יכולה לעזור לנו להבין את הרגשות שלנו, אבל היא גם נהדרת לנקמה. קריאה חוזרת של מה שכתבנו מזמן עוזרת לנו לראות את חיינו באור אחר. האם זה באמת קרה כך? למה לעזאזל דאגתי כל כך משטויות טריוויאליות כאלה?

לשנות את נקודת המבט שלנו ולהרכיב משקפיים חדשים כדי לראות את העולם באור אחר הוא הישג גדול, במיוחד כשאנחנו מקבלים את מי שהיינו בעבר. אנחנו לא שופטים את ה"אני" האחר הזה; אנחנו פשוט לומדים מהם כדי שלא נעשה את אותן טעויות.

שינוי השגרה שלנו עשוי לדרוש הקרבה, אבל זו הקרבה שכדאי להקריב. הרווחה הנפשית והרגשית שלנו עומדת על כף המאזניים, וזה שווה הרבה יותר מכל עבודה או מחויבות.

מוטלת עלינו החובה לאהוב את עצמנו ולהילחם על חיים הגונים, אז אל תפנה את הגב לאדם החשוב ביותר שיהיה לך בחייך: אתה.